EDICCA Akademik Danışmanlık

Hakkımızda:

EDICCA Akademik Danışmanlık, kurulduğu 2005 yılından bugüne kadar kendini sürekli yenileyerek sektörün en başarılı kurumlarından biri olmayı başarmıştır. EDICCA Akademik Danışmanlık olarak bugüne kadar binlerce öğrencinin yurtdışında eğitim, kariyer ve kültürel değişim programlarına başarıyla katılmalarını sağladık.

Yurtdışında eğitim görmek pek çok öğrenciye, gerçekleştirilmesi güç bir hayal gibi görünebilir. Oysa kendinize, amaçlarınıza ve becerilerinize göre bir hedef belirleyerek bu iş için ilk ve en önemli adımı atabilirsiniz. EDICCA Akademik Danışmanlık kurulduğu tarihten bu yana yenilikçi düşünce yapısı ile hizmet vermeye devam etmekte olan bir kuruluştur. Kuruluşumuzun genç , dinamik ve ve tecrübeli kadrosu; İstanbul merkez olmak üzere 53 ildeki temsilciliklerimiz ile birlikte öğrencilerimize yurtdışında eğitim imkanı sunmaktadır. EDICCA Akademik Danışmanlık olarak QS Top University Rankings sıralaması temel alınarak dünya sıralamasında ilk 1000 içerisinde olan üniversiteler ile çalışıyoruz. Eğitimli ve deneyimli kadromuz ile anlaşmalı olduğumuz üniversiteler aracılığı ile yurtdışında eğitim fırsatını sizlere sunuyoruz.

Sektörde lider olmayı hedefleyen EDICCA Akademik Danışmanlık Türkiye genelinde 300 ‘e yakın eğitim danışmanı kaliteli hizmet anlayışı ile sizlere en doğru biçimde bilgiyi aktarmak ve en iyi hizmeti vermeye amaçlamaktadır.